Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
21.08 18:00 Park Lane 5er B-2 B
Larkollen Rød - Kambo G8 Rød -
21.08 18:15 Eikabanen Bingen B
Eika Krapfoss Hvit - Kambo G8 Gul -
27.08 17:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H
Kambo G8 Gul - Vansjø/Svinndal 1 -
28.08 17:30 Bellevue KG 5er C2 (eget felt) B
Sprint-Jeløy Sort Hvit - Kambo G8 Blå -
03.09 17:00 Øreåsen KG 5A B
Øreåsen Hvit - Kambo G8 Gul -
19.06 17:30 Løkenfeltet 5er B B  
Moss Gul - Kambo G8 Blå -  
19.06 17:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G8 Rød - Moss Sort -  
17.06 17:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G8 Gul - Ekholt Hvit -  
12.06 17:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G8 Blå - Ekholt Rød -  
11.06 17:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G8 Gul - Sprint-Jeløy Rød -  
25.09 17:00 Øreåsen KG 5A B  
Øreåsen Sort - Kambo G8 Blå -  
24.09 17:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G8 Rød - Saltnes blå -  
24.09 17:30 Bellevue KG 5er B1-2 B  
Sprint-Jeløy Rød - Kambo G8 Gul -  
18.09 17:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G8 Blå - Vansjø/Svinndal 2 -  
17.09 17:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G8 Gul - Råde Blå -  
17.09 17:15 Eikabanen KG 5er A B  
Eika Krapfoss Rød - Kambo G8 Rød -  
11.09 18:30 Eikabanen KG 5er B B  
Eika Krapfoss Grønn - Kambo G8 Blå -  
10.09 18:24 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G8 Rød - Rygge -  
10.09 17:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G8 Gul - Moss Hvit -  
05.09 18:30 Bellevue KG 5er B1-2 B  
Sprint-Jeløy Toffees - Kambo G8 Rød -  
04.09 17:30 Nøkkeland Kunstgress 5B H  
Kambo G8 Blå - Råde Rød -  
03.09 17:00 Øreåsen KG 5A B  
Øreåsen Hvit - Kambo G8 Gul -  
28.08 17:30 Bellevue KG 5er C2 (eget felt) B  
Sprint-Jeløy Sort Hvit - Kambo G8 Blå -  
27.08 17:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G8 Gul - Vansjø/Svinndal 1 -  
21.08 18:15 Eikabanen Bingen B  
Eika Krapfoss Hvit - Kambo G8 Gul -  
21.08 18:00 Park Lane 5er B-2 B  
Larkollen Rød - Kambo G8 Rød -  
19.06 17:30 Løkenfeltet 5er B B  
Moss Gul - Kambo G8 Blå -  
19.06 17:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G8 Rød - Moss Sort -  
17.06 17:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G8 Gul - Ekholt Hvit -  
12.06 17:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G8 Blå - Ekholt Rød -  
11.06 17:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G8 Gul - Sprint-Jeløy Rød -  
11.06 17:30 Ekholt Mini KG 5er C1 B  
Ekholt Blå - Kambo G8 Rød -  
05.06 17:30 Bellevue KG 5er C1 (eget felt) B  
Sprint-Jeløy Blå - Kambo G8 Blå -  
04.06 17:30 Råde Idp KG Ny 5er B-1 B  
Råde Blå - Kambo G8 Gul -  
03.06 17:30 Nøkkeland Kunstgress 5B H  
Kambo G8 Rød - Sprint-Jeløy Gul -  
29.05 17:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G8 Blå - Øreåsen Sort -  
28.05 17:30 Løkenfeltet 5er A B  
Moss Hvit - Kambo G8 Gul -  
28.05 17:30 Saltnes 5er A1 B  
Saltnes blå - Kambo G8 Rød -  
22.05 17:30 Kirkebygden KG 5er B-1 B  
Vansjø/Svinndal 2 - Kambo G8 Blå -  
21.05 17:30 Nøkkeland Kunstgress 5B H  
Kambo G8 Rød - Eika Krapfoss Rød -  
21.05 17:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G8 Gul - Øreåsen Hvit -  
15.05 17:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G8 Blå - Eika Krapfoss Grønn -  
14.05 17:30 Kirkebygden KG 5er B-1 B  
Vansjø/Svinndal 1 - Kambo G8 Gul -  
14.05 17:30 Rygge KG 5er B-1 B  
Rygge - Kambo G8 Rød -  
08.05 17:30 Nøkkeland Kunstgress 5B H  
Kambo G8 Rød - Sprint-Jeløy Toffees -  
07.05 17:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G8 Gul - Eika Krapfoss Hvit -  
06.05 17:30 Råde Idp KG ny 5er B-2 B  
Råde Rød - Kambo G8 Blå -  
02.05 17:00 Ekholt Mini KG 5er C1 B  
Ekholt Hvit - Kambo G8 Gul -  
29.04 17:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G8 Blå - Sprint-Jeløy Sort Hvit -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift