Årets første cup vel gjennomført av 2009-gutta!

Kambo gutter 2009 deltok på Labb og Line cup i Rygghallen søndag 19 mars.

Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
27.08 18:30 Ekholt KG Mini B
Ekholt Blå - Kambo G10 Rød -
28.08 18:30 Nøkkeland Kunstgress 7A H
Kambo G10 Hvit - Ås Blå -
04.09 18:30 Vang Gressbanen 7er A B
Vang 1 - Kambo G10 Hvit -
06.09 18:30 Nøkkeland Kunstgress 7A H
Kambo G10 Rød - Drøbak-Frogn Blå -
11.09 18:30 Nøkkeland Kunstgress 7A H
Kambo G10 Hvit - Drøbak-Frogn Grønn -
22.08 18:30 Nøkkeland Kunstgress 7A H  
Kambo G10 Rød - Ås Grønn -  
21.08 18:30 Bellevue KG 7er C (eget felt) B  
Sprint-Jeløy Blå - Kambo G10 Hvit -  
20.06 17:30 Nøkkeland Kunstgress 7A H  
Kambo G10 Rød - Rygge Rød -  
19.06 18:30 Soon Arena 7er B1 B  
HSV Bandits - Kambo G10 Hvit -  
13.06 18:45 Saltnes kunstgressbane B  
Råde Hvit - Kambo G10 Rød -  
25.09 18:30 Nøkkeland Kunstgress 7B H  
Kambo G10 Hvit - Sprint-Jeløy RRR -  
19.09 18:30 Soon Arena 7er B1 B  
HSV Titans - Kambo G10 Hvit -  
18.09 18:00 Nøkkeland Kunstgress 7A H  
Kambo G10 Rød - Sprint-Jeløy Rød -  
12.09 18:30 Soon Arena 7er B2 B  
HSV Son Blå - Kambo G10 Rød -  
11.09 18:30 Nøkkeland Kunstgress 7A H  
Kambo G10 Hvit - Drøbak-Frogn Grønn -  
06.09 18:30 Nøkkeland Kunstgress 7A H  
Kambo G10 Rød - Drøbak-Frogn Blå -  
04.09 18:30 Vang Gressbanen 7er A B  
Vang 1 - Kambo G10 Hvit -  
28.08 18:30 Nøkkeland Kunstgress 7A H  
Kambo G10 Hvit - Ås Blå -  
27.08 18:30 Ekholt KG Mini B  
Ekholt Blå - Kambo G10 Rød -  
22.08 18:30 Nøkkeland Kunstgress 7A H  
Kambo G10 Rød - Ås Grønn -  
21.08 18:30 Bellevue KG 7er C (eget felt) B  
Sprint-Jeløy Blå - Kambo G10 Hvit -  
20.06 17:30 Nøkkeland Kunstgress 7A H  
Kambo G10 Rød - Rygge Rød -  
19.06 18:30 Soon Arena 7er B1 B  
HSV Bandits - Kambo G10 Hvit -  
13.06 18:45 Saltnes kunstgressbane B  
Råde Hvit - Kambo G10 Rød -  
12.06 18:00 Nøkkeland Kunstgress 7A H  
Kambo G10 Hvit - Råde Rød -  
05.06 18:30 Nøkkeland Kunstgress 7A H  
Kambo G10 Rød - Moss Gul -  
29.05 17:00 Refsnesbanen KG 7er B1 B  
Sprint-Jeløy RRR - Kambo G10 Hvit -  
22.05 18:30 Bellevue KG 7er A1 B  
Sprint-Jeløy Rød - Kambo G10 Rød -  
21.05 17:15 Nøkkeland Kunstgress 7A H  
Kambo G10 Hvit - HSV Titans -  
16.05 18:30 Nøkkeland Kunstgress 7A H  
Kambo G10 Rød - HSV Son Blå -  
15.05 18:00 Ullerud Match 7er B B  
Drøbak-Frogn Grønn - Kambo G10 Hvit -  
09.05 18:00 Ullerud Match 7er B B  
Drøbak-Frogn Blå - Kambo G10 Rød -  
08.05 19:00 Ås stadion 7er B B  
Ås Blå - Kambo G10 Hvit -  
07.05 18:30 Nøkkeland Kunstgress 7A H  
Kambo G10 Hvit - Vang 1 -  
02.05 18:30 Nøkkeland Kunstgress 7A H  
Kambo G10 Rød - Ekholt Blå -  
25.04 18:30 Ås stadion 7er A B  
Ås Grønn - Kambo G10 Rød -  
24.04 18:30 Nøkkeland Kunstgress 7A H  
Kambo G10 Hvit - Sprint-Jeløy Blå -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift