Besøk våre lagsider

10.10 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5B H  
Kambo G11-1 - Sprint-Jeløy Hvit -  
26.09 18:00 Ullerud Match 7er B B  
Drøbak-Frogn Svart - Kambo G11-2 -  
19.09 18:15 Melløs trf. A 7er A B  
Moss Gul - Kambo G11-1 -  
18.09 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5B H  
Kambo G11-2 - Drøbak-Frogn Grønn -  
18.09 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G11-3 - Drøbak-Frogn Sort -  
10.10 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5B H  
Kambo G11-1 - Sprint-Jeløy Hvit -  
26.09 18:00 Ullerud Match 7er B B  
Drøbak-Frogn Svart - Kambo G11-2 -  
19.09 18:15 Melløs trf. A 7er A B  
Moss Gul - Kambo G11-1 -  
18.09 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5B H  
Kambo G11-2 - Drøbak-Frogn Grønn -  
18.09 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G11-3 - Drøbak-Frogn Sort -  
12.09 18:30 Kråkerøy st 2 7er A B  
Kråkerøy Hvit - Kambo G11-1 -  
12.09 18:30 Melløs trf. A 7er A B  
Moss Sort - Kambo G11-3 -  
11.09 18:30 Soon Arena 7er B1 B  
HSV Soon Svart - Kambo G11-2 -  
05.09 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5B H  
Kambo G11-1 - Ekholt Rød -  
05.09 17:15 Eikabanen KG 7er B  
Eika Krapfoss Hvit - Kambo G11-3 -  
04.09 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5B H  
Kambo G11-2 - Ekholt Blå -  
31.08 17:30 Eikabanen KG 7er B  
Eika Krapfoss Sort - Kambo G11-1 -  
29.08 18:30 Råde Idp 2 7er A B  
Råde Rød - Kambo G11-2 -  
28.08 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G11-3 - Råde Blå -  
24.08 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5B H  
Kambo G11-1 - Drøbak-Frogn Rød -  
22.08 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G11-1 - Askim FK Rød -  
22.08 17:30 Soon Arena 7er A1 B  
HSV Soon Gul - Kambo G11-3 -  
21.08 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5B H  
Kambo G11-2 - Drøbak-Frogn Grå -  
20.06 17:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G11-3 - HSV Pepperstad -  
19.06 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G11-2 - HSV Vestby-2 -  
13.06 19:30 B  
W.O - Kambo G11-3 -  
13.06 18:30 Bellevue KG 7er C (eget felt) B  
Sprint-Jeløy Blå - Kambo G11-2 -  
12.06 19:00 Øreåsen KG B  
Øreåsen Rockets - Kambo G11-1 -  
08.06 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5B H  
Kambo G11-1 - Ås Grønn -  
06.06 19:15 Ullerud Match 7er A B  
Drøbak-Frogn Sort - Kambo G11-3 -  
05.06 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5B H  
Kambo G11-2 - Rygge -  
30.05 18:30 Bellevue KG 7er C (eget felt) B  
Sprint-Jeløy Hvit - Kambo G11-1 -  
29.05 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G11-3 - Moss Sort -  
29.05 18:30 H  
Kambo G11-2 - Drøbak-Frogn Svart -  
23.05 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5B H  
Kambo G11-3 - Eika Krapfoss Hvit -  
23.05 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G11-1 - Moss Gul -  
22.05 18:00 Ullerud Match 7er A B  
Drøbak-Frogn Grønn - Kambo G11-2 -  
16.05 18:30 Råde Ipl 3 7er B B  
Råde Blå - Kambo G11-3 -  
16.05 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G11-1 - Kråkerøy Hvit -  
15.05 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5B H  
Kambo G11-2 - HSV Soon Svart -  
09.05 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G11-3 - HSV Soon Gul -  
09.05 18:30 Ekholt KG Mini B  
Ekholt Rød - Kambo G11-1 -  
08.05 18:30 Ekholt KG Mini B  
Ekholt Blå - Kambo G11-2 -  
03.05 18:30 Risil KG 7er A2 B  
HSV Pepperstad - Kambo G11-3 -  
02.05 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5B H  
Kambo G11-1 - Eika Krapfoss Sort -  
01.05 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5B H  
Kambo G11-2 - Råde Rød -  
25.04 18:30 H  
Kambo G11-3 - W.O -  
25.04 18:30 Askim KG 7er B-1 B  
Askim FK Rød - Kambo G11-1 -  
24.04 18:30 Ullerud 7er 2 B  
Drøbak-Frogn Grå - Kambo G11-2 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift