Tine fotballskole 16-18 august 2019

Dato Hjemmelag Bortelag Res
15.10 Sprint-Jeløy Kambo G15-1
16.10 Kambo J14-1 Lisleby 7er
17.10 Ås Rød Kambo G11 Rød
17.10 Kambo G13-1 Drøbak-Frogn
17.10 Kambo IL HSV
14.10 Kambo G16-2 Ekholt 2
14.10 Kambo G14-3 Ørje
10.10 Borgen Kambo G15-1 2-4
10.10 Askim FK Kambo G13-1 5-1
09.10 Kambo G16-2 Kråkerøy 3 7er

Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
7. divisjon Menn avd 02
# Lag K D P
1 Sprint-Jeløy 3 12 46 33
2 Råde 3 12 21 21
3 Rygge 2 12 20 20
4 Kambo 12 0 20
5 Ekholt 2 12 -9 13
6 Eika Krapfoss 12 -14 13
7 Korsgård 2 12 -64 -1
8 Rapid Moss 0 0 0
9 Vansjø/Svinndal 0 0 0
Siste synk: 19:11
Kvinner Senior 7-er
# Lag K D P
1 Borgen 10 39 25
2 HSV 10 25 25
3 Ås 11 33 22
4 Fredrikstad 11 30 22
5 Råde 10 22 22
6 Rapid Athene 10 30 19
7 Skjeberg SK 10 1 15
8 Kambo 10 -8 10
9 Rolvsøy 10 -5 9
10 Badebyen Drøbak 11 -26 9
11 Rakkestad 11 -41 3
12 Ise 10 -100 0
13 Korsgård 0 0 0
14 Rygge 0 0 0
15 Tune 0 0 0
Siste synk: 20:22
OBOS cup Menn senior avdeling 04
# Lag K D P
1 Tronvik 3 7 7
2 Kambo 3 2 6
3 Fredrikshald 3 -3 3
4 Skiptvet 3 -6 1
Siste synk: 16:25
BDO-serien G15 år KM avdeling 03
# Lag K D P
1 Fredrikstad 4 5 10
2 Kråkerøy 4 3 10
3 Tune 4 7 6
4 Kambo 4 4 3
5 Begby 2 4 -19 0
Siste synk: 20:14
BDO-serien G15 år KM B-sluttspill
# Lag K D P
1 Kambo 9 24 23
2 Drøbak-Frogn 8 17 18
3 Sprint-Jeløy 8 24 15
4 Rakkestad 7 8 10
5 Borgen 9 3 10
6 Begby 2 10 -29 7
7 Kvik Halden 2 9 -47 4
Siste synk: 20:22
BDO-serien G15/16 år avdeling 02
# Lag K D P
1 Rakkestad 2 13 57 36
2 Ekholt 2 12 71 33
3 Ørje 2 12 29 22
4 Trosvik 2 14 -1 22
5 Kråkerøy 3 7er 11 -7 13
6 HSV 2 13 -11 11
7 Drøbak-Frogn 3 13 -76 6
8 Kambo 2 12 -62 4
9 Spydeberg 2 0 0 0
Siste synk: 17:56
15.10 19:50 Bellevue KG B
Sprint-Jeløy - Kambo G15-1
16.10 18:30 Nøkkeland KG 7er A1 H
Kambo J14-1 - Lisleby 7er
17.10 18:00 Ås stadion 7er B B
Ås Rød - Kambo G11 Rød
17.10 18:30 Nøkkeland KG 9er A H
Kambo G13-1 - Drøbak-Frogn
17.10 20:15 Nøkkeland KG 7er A1 H
Kambo IL - HSV
14.10 19:45 Nøkkeland Kunstgress H  
Kambo G16-2 - Ekholt 2  
14.10 18:00 Nøkkeland Kunstgress 7B H  
Kambo G14-3 - Ørje  
10.10 20:00 Sandbakken kunstgress B  
Borgen - Kambo G15-1 2-4  
10.10 18:30 Askim KG B  
Askim FK - Kambo G13-1 5-1  
09.10 19:00 Nøkkeland Kunstgress H  
Kambo G16-2 - Kråkerøy 3 7er  
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift