Tine fotballskole 16-18 august 2019

Dato Hjemmelag Bortelag Res
19.09 Kambo G9 United Rygge Hvit
19.09 Kambo J10 superstars Mysen Stars
19.09 HSV Titans Kambo G10 Hvit
19.09 Kråkerøy Kambo G13-1
19.09 Rapid Athene Kambo IL
18.09 Rygge Rød Kambo G9 Liverpool
18.09 Eika Krapfoss Kambo G14-3
18.09 Kambo G10 Rød Sprint-Jeløy Rød
18.09 Kambo G8 Blå Vansjø/Svinndal 2
18.09 HSV Son Kambo J9 Powergirls

Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
7. divisjon Menn avd 02
# Lag K D P
1 Sprint-Jeløy 3 10 32 27
2 Kambo 11 8 20
3 Råde 3 10 21 18
4 Rygge 2 11 13 17
5 Ekholt 2 11 -2 13
6 Eika Krapfoss 11 -20 10
7 Korsgård 2 10 -52 -1
8 Rapid Moss 0 0 0
9 Vansjø/Svinndal 0 0 0
Siste synk: 20:44
Kvinner Senior 7-er
# Lag K D P
1 HSV 8 21 21
2 Råde 8 23 19
3 Fredrikstad 8 27 18
4 Borgen 7 23 18
5 Ås 8 22 16
6 Skjeberg SK 9 5 15
7 Rapid Athene 7 22 12
8 Badebyen Drøbak 10 -22 9
9 Kambo 8 -12 7
10 Rolvsøy 7 -10 4
11 Rakkestad 8 -37 0
12 Ise 6 -62 0
13 Korsgård 0 0 0
14 Rygge 0 0 0
15 Tune 0 0 0
Siste synk: 19:26
OBOS cup Menn senior avdeling 04
# Lag K D P
1 Tronvik 3 7 7
2 Kambo 3 2 6
3 Fredrikshald 3 -3 3
4 Skiptvet 3 -6 1
Siste synk: 17:49
BDO-serien G15 år KM avdeling 03
# Lag K D P
1 Fredrikstad 4 5 10
2 Kråkerøy 4 3 10
3 Tune 4 7 6
4 Kambo 4 4 3
5 Begby 2 4 -19 0
Siste synk: 20:09
BDO-serien G15 år KM B-sluttspill
# Lag K D P
1 Kambo 6 10 14
2 Sprint-Jeløy 6 19 12
3 Borgen 7 8 10
4 Drøbak-Frogn 5 4 9
5 Rakkestad 6 -1 7
6 Kvik Halden 2 5 -19 4
7 Begby 2 7 -21 4
Siste synk: 19:58
BDO-serien G15/16 år avdeling 02
# Lag K D P
1 Ekholt 2 12 71 33
2 Rakkestad 2 11 46 30
3 Trosvik 2 11 2 18
4 Ørje 2 9 13 15
5 Kråkerøy 3 7er 9 -6 12
6 HSV 2 11 -12 7
7 Drøbak-Frogn 3 10 -56 6
8 Kambo 2 11 -58 4
9 Spydeberg 2 0 0 0
Siste synk: 19:26
19.09 17:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H
Kambo G9 United - Rygge Hvit
19.09 18:30 Nøkkeland Kunstgress 7B H
Kambo J10 superstars - Mysen Stars
19.09 18:30 Soon Arena 7er B1 B
HSV Titans - Kambo G10 Hvit
19.09 18:45 Kråkerøy KG 2 B
Kråkerøy - Kambo G13-1
19.09 19:00 Melløs KG 7er A B
Rapid Athene - Kambo IL
18.09 18:30 Rygge KG 5er B-2 B  
Rygge Rød - Kambo G9 Liverpool  
18.09 18:15 Øre 2 B  
Eika Krapfoss - Kambo G14-3  
18.09 18:00 Nøkkeland Kunstgress 7A H  
Kambo G10 Rød - Sprint-Jeløy Rød  
18.09 17:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G8 Blå - Vansjø/Svinndal 2  
18.09 17:30 Soon Arena 5er B2-1 B  
HSV Son - Kambo J9 Powergirls  
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift