Kambo IL

Lagkontakter

Lagkontakter
Kontaktpersoner for alle våre lag

 

Nivå Alt.lagnavn (firstname) (lastname) (mobile) E-post
MG7 G2012 Espen Storbråten 97515751 espen.storbraaten@gmail.com
MJ7 J2012 Camilla Solberg Vethe 92436438 camilla_solberg@hotmail.com
MG8 G2011 Linn Therese Holm 45400556 linn_holm87@hotmail.com
MG9 G2010 eirik jordal 90602649 eirik.jordal@me.com
MJ9 J2010 Thomas Trana 90652518 thomastj75@hotmail.com
MG10 G2009 Andreas Hille 99720901 andreas.hille@coop.no
MJ10 J2009 Kari Anne Taasen 46409294 kari.anne@taasen.net
LG11 G2008 Bente Petterson 95838117 bppet@hotmail.com
LJ11 J2008 Kari Anne Taasen 46409294 kari.anne@taasen.net
LG12 G2007 Bente Petterson 95838117 bppet@hotmail.com
SG13 G2006 Bente Petterson 95838117 bppet@hotmail.com
SJ13 J2006 Ingelin Dahl Stenersrød 91338964 ingelinds@gmail.com
G15 G2004 Sverre Bretun 97753514 sverre@follotak.no
IFO Innebandy Helen Vålerhaugen 40222172 helen.valerhaugen@gmail.com
IFO Allidrett Aurora Jensen 97020116 aurora-eng@live.no
JR JR-Kvinner Said Hrustic 90668434 saidhrustic10@gmail.com
A-LAG Kvinner Elisabeth Berger 41930413 elisabethb73@hotmail.com
A-LAG Menn Magnus Sørling Bødtger 92495665 bodtger@hotmail.com
VET Menn/Kvinner Veteran Jan Aage Magnusson 98422751 janaagem@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift