Besøk våre lagsider

16.08 18:30 EBK KG H
Ekholt G14-2 - Trosvik 2 -
22.08 18:30 Begby kunstgress B
Begby 2 - Ekholt G14-2 -
23.08 18:00 Sentralidrettsanlegget B
Lisleby - Ekholt G14-1 -
30.08 18:30 EBK KG H
Ekholt G14-2 - Sarpsborg FK 4 -
31.08 18:30 EBK KG H
Ekholt G14-1 - HSV -
21.06 18:30 EBK KG H  
Ekholt G14-2 - Ås 2 2 - 0  
20.06 20:00 EBK KG H  
Ekholt G14-1 - Kambo 6 - 1  
14.06 18:30 Råde Idp KG B  
Råde - Ekholt G14-2 2 - 3  
12.06 20:00 Kråkerøy st KG B  
Kråkerøy 2 - Ekholt G14-1 3 - 2  
10.06 19:30 EBK KG H  
Ekholt G14-2 - Rolvsøy 0 - 27  
14.11 18:30 Melløs KG B  
Moss - Ekholt G14-1 -  
08.11 18:30 EBK KG H  
Ekholt G14-1 - Rakkestad -  
31.10 18:30 Soon Arena B  
HSV - Ekholt G14-1 -  
25.10 18:30 Ås stadion B  
Ås 2 - Ekholt G14-2 -  
24.10 20:00 EBK KG H  
Ekholt G14-1 - Lisleby -  
18.10 18:30 EBK KG H  
Ekholt G14-2 - Råde -  
17.10 18:30 Nøkkeland KG B  
Kambo - Ekholt G14-1 -  
11.10 18:30 EBK KG H  
Ekholt G14-1 - Kråkerøy 2 -  
10.10 18:30 Rolvsøy Arena (KG) B  
Rolvsøy - Ekholt G14-2 -  
04.10 18:30 EBK KG H  
Ekholt G14-2 - Kvik Halden 2 -  
03.10 18:30 Spydeberg stadion KG B  
Spydeberg - Ekholt G14-1 -  
27.09 20:00 EBK KG H  
Ekholt G14-1 - Borgen -  
26.09 18:30 Hov KG B  
Korsgård - Ekholt G14-2 -  
20.09 18:30 EBK KG H  
Ekholt G14-2 - HSV 2 -  
19.09 18:30 Kurland KG (Hovedbane) B  
Sarpsborg FK - Ekholt G14-1 -  
13.09 18:30 Hafslundbanen KG B  
Hafslund - Ekholt G14-2 -  
12.09 20:00 EBK KG H  
Ekholt G14-1 - Moss -  
06.09 18:30 Spydeberg stadion KG B  
Spydeberg - Ekholt G14-2 -  
04.09 19:45 Rakkestad st KG B  
Rakkestad - Ekholt G14-1 -  
31.08 18:30 EBK KG H  
Ekholt G14-1 - HSV -  
30.08 18:30 EBK KG H  
Ekholt G14-2 - Sarpsborg FK 4 -  
23.08 18:00 Sentralidrettsanlegget B  
Lisleby - Ekholt G14-1 -  
22.08 18:30 Begby kunstgress B  
Begby 2 - Ekholt G14-2 -  
16.08 18:30 EBK KG H  
Ekholt G14-2 - Trosvik 2 -  
21.06 18:30 EBK KG H  
Ekholt G14-2 - Ås 2 2 - 0  
20.06 20:00 EBK KG H  
Ekholt G14-1 - Kambo 6 - 1  
14.06 18:30 Råde Idp KG B  
Råde - Ekholt G14-2 2 - 3  
12.06 20:00 Kråkerøy st KG B  
Kråkerøy 2 - Ekholt G14-1 3 - 2  
10.06 19:30 EBK KG H  
Ekholt G14-2 - Rolvsøy 0 - 27  
08.06 18:30 EBK KG H  
Ekholt G14-1 - Spydeberg 2 - 1  
30.05 18:30 Strupe KG 11er B  
Kvik Halden 2 - Ekholt G14-2 6 - 4  
29.05 18:30 Mobakken idrettsplass B  
Borgen - Ekholt G14-1 2 - 2  
24.05 18:30 EBK KG H  
Ekholt G14-2 - Korsgård 7 - 1  
23.05 18:30 EBK KG H  
Ekholt G14-1 - Sarpsborg FK 3 - 5  
18.05 18:30 Vestby Arena B  
HSV 2 - Ekholt G14-2 2 - 3  
16.05 17:15 Kurland KG (Hovedbane) B  
Sarpsborg FK - Ekholt G14-1 3 - 3  
11.05 18:30 EBK KG H  
Ekholt G14-2 - Hafslund 3 - 2  
10.05 18:30 EBK KG H  
Ekholt G14-1 - Sprint-Jeløy 4 - 1  
03.05 18:30 EBK KG H  
Ekholt G14-2 - Spydeberg 1 - 1  
30.04 18:30 Begby kunstgress B  
Begby - Ekholt G14-1 7 - 2  
28.04 13:00 Nøkkeland Kunstgress B  
Kambo IL G2004/G2005 - Ekholt Ballklubb Gutter 14 år -  
21.04 11:00 B  
Kambo IL - Ekholt Ballklubb Gutter 14 år -  
19.04 18:30 EBK KG H  
Ekholt G14-1 - Spydeberg 1 - 2  
18.04 20:00 EBK KG H  
Ekholt G14-2 - Begby 2 1 - 0  
15.04 13:00 Tunebanen KG Ny B  
Sarpsborg FK 4 - Ekholt G14-2 6 - 4  
13.04 18:00 Nøkkeland Kunstgress 9A B  
Kambo IL G2004/G2005 - Ekholt Ballklubb Gutter 14 år -  
12.04 18:30 Merkur 2 KG B  
Trosvik 2 - Ekholt G14-2 1 - 3  
28.03 13:00 Nøkkeland Kunstgress B  
Kambo IL G2004/G2005 - Ekholt Ballklubb Gutter 14 år -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift