Årets første cup vel gjennomført av 2009-gutta!

Kambo gutter 2009 deltok på Labb og Line cup i Rygghallen søndag 19 mars.

Besøk våre lagsider

TIR
18.09
17:00-18:30
Nøkkeland Kunsgress Treningsfelt B
TOR
20.09
17:00-18:30
Nøkkeland Kunstgress 7B
20.09 17:00 Nøkkeland KG 5er B1-1 H
Kambo G09-1 - Sprint-Jeløy Rød -
26.09 17:30 Block Watne hallen 5er A B
Ås Lilla - Kambo G09-2 -
27.09 17:30 Nøkkeland KG 5er B1-2 H
Kambo G09-1 - HSV Tigers -
17.09 17:30 Bellevue KG 5er C1 (eget felt) B  
Sprint-Jeløy Blå - Kambo G09-2 -  
13.09 17:30 Løkenfeltet 5er B B  
Moss Sort - Kambo G09-1 -  
12.09 17:00 Nøkkeland KG 5er B1-2 H  
Kambo G09-2 - Moss Hvit -  
06.09 18:15 Eikabanen Bingen B  
Eika Krapfoss Grønn - Kambo G09-2 -  
06.09 17:30 Kirkebygden KG 5er B-1 B  
Vansjø/Svinndal Rød - Kambo G09-1 -  
27.09 17:30 Nøkkeland KG 5er B1-2 H  
Kambo G09-1 - HSV Tigers -  
26.09 17:30 Block Watne hallen 5er A B  
Ås Lilla - Kambo G09-2 -  
20.09 17:00 Nøkkeland KG 5er B1-1 H  
Kambo G09-1 - Sprint-Jeløy Rød -  
17.09 17:30 Bellevue KG 5er C1 (eget felt) B  
Sprint-Jeløy Blå - Kambo G09-2 -  
13.09 17:30 Løkenfeltet 5er B B  
Moss Sort - Kambo G09-1 -  
12.09 17:00 Nøkkeland KG 5er B1-2 H  
Kambo G09-2 - Moss Hvit -  
06.09 18:15 Eikabanen Bingen B  
Eika Krapfoss Grønn - Kambo G09-2 -  
06.09 17:30 Kirkebygden KG 5er B-1 B  
Vansjø/Svinndal Rød - Kambo G09-1 -  
30.08 17:00 Nøkkeland KG 5er B1-2 H  
Kambo G09-1 - Ås Blå -  
29.08 17:30 Vestby Arena 5er B2-1 B  
HSV Vestby Gul - Kambo G09-2 -  
23.08 17:30 Vestby Arena 5er B2-1 B  
HSV Vestby Rød - Kambo G09-1 -  
22.08 17:30 Nøkkeland KG 5er B1-1 H  
Kambo G09-2 - Drøbak-Frogn Blå -  
14.06 17:30 Ullerud mini 2B B  
Drøbak-Frogn Gul - Kambo G09-1 -  
12.06 17:30 Nøkkeland KG 5er B1-2 H  
Kambo G09-2 - Ekholt Hvit -  
06.06 17:15 Bellevue KG 5er B1-1 B  
Sprint-Jeløy Rød - Kambo G09-1 -  
05.06 17:30 Nøkkeland KG 5er B1-2 H  
Kambo G09-2 - Sprint-Jeløy Blå -  
31.05 17:30 Nøkkeland KG 5er B1-1 H  
Kambo G09-1 - Moss Sort -  
30.05 17:00 Løkenfeltet 5er B B  
Moss Hvit - Kambo G09-2 -  
24.05 17:30 Nøkkeland KG 5er B1-1 H  
Kambo G09-1 - Vansjø/Svinndal Rød -  
23.05 17:30 Nøkkeland KG 5er B1-2 H  
Kambo G09-2 - Eika Krapfoss Grønn -  
15.05 17:30 Block Watne hallen5er B B  
Ås Blå - Kambo G09-1 -  
14.05 18:00 Nøkkeland KG 5er B1-2 H  
Kambo G09-2 - HSV Vestby Gul -  
09.05 17:30 Ullerud mini 1B B  
Drøbak-Frogn Blå - Kambo G09-2 -  
08.05 18:30 Nøkkeland KG 5er B1-1 H  
Kambo G09-1 - HSV Vestby Rød -  
03.05 17:00 Soon Arena 5er B2-2 B  
HSV Tigers - Kambo G09-1 -  
02.05 17:30 Nøkkeland KG 5er B1-2 H  
Kambo G09-2 - Ås Lilla -  
26.04 17:30 Nøkkeland KG 5er B1-2 H  
Kambo G09-1 - Drøbak-Frogn Gul -  
25.04 17:30 Ekholt Mini KG 5er C2 B  
Ekholt Hvit - Kambo G09-2 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift