Igjen ble det Pang mot Vang

Komfortabel 10-3 seier til Kambo Grønn.

Vårens siste kamp for Kambo Grønn.

Tidvis godt spill, men nå er sommerferien her.

Seier i vårens siste kamp for Kambo Rød.

Kambo rød vant 3-1 i vårens siste kamp.

Kambo G2006 med storeslem i Canal-cupen 2016

Overlegne i åtte av åtte kamper i Horten. En kraftig Kambovind blåste all motstand i stykker på Canal-cupen.

Tap tross u-tub fotball.

Kambo Grønn spilte festfotball på årets sålangt varmeste dag. .

Brakseier for Kambo Rød.

Kambo Rød knuste Ås med 10-4 på Nøkkeland i solskinnet.

Tap og seier for kambo

Begge lag står så langt med to serier og tap tap i sesongen.

Tap for Kambo.

Tross godt spill møtte Kambo overmakten.

Besøk våre lagsider

MAN
17.09
18:30-20:00
Nøkkeland Kunsgress Treningsfelt B
ONS
19.09
18:30-20:00
Nøkkeland Kunsgress Treningsfelt A
FRE
21.09
17:00-18:30
Nøkkeland Kunsgress Treningsfelt B
SØN
23.09
17:00-20:00
Nøkkeland Kunsgress Treningsfelt A
20.09 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5B H
Kambo G12-1 - HSV Blå -
25.09 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5B H
Kambo G12-2 - Ekholt Blå -
26.09 18:15 Refsnesbanen KG 7er B1 B
Sprint-Jeløy Gul - Kambo G12-1 -
09.10 18:30 Kråkerøy st KG 7er A B
Kråkerøy City - Kambo G12-1 -
17.09 18:15 Eikabanen KG 7er B  
Eika Krapfoss Hvit - Kambo G12-2 -  
11.09 19:00 Øreåsen KG B  
Øreåsen Lions - Kambo G12-1 -  
10.09 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G12-2 - Vansjø/Svinndal -  
28.08 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5B H  
Kambo G12-2 - HSV Pepperstad -  
27.08 18:30 Askim KG 7er B-1 B  
Askim FK Reds - Kambo G12-1 -  
09.10 18:30 Kråkerøy st KG 7er A B  
Kråkerøy City - Kambo G12-1 -  
26.09 18:15 Refsnesbanen KG 7er B1 B  
Sprint-Jeløy Gul - Kambo G12-1 -  
25.09 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5B H  
Kambo G12-2 - Ekholt Blå -  
20.09 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5B H  
Kambo G12-1 - HSV Blå -  
17.09 18:15 Eikabanen KG 7er B  
Eika Krapfoss Hvit - Kambo G12-2 -  
11.09 19:00 Øreåsen KG B  
Øreåsen Lions - Kambo G12-1 -  
10.09 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G12-2 - Vansjø/Svinndal -  
28.08 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5B H  
Kambo G12-2 - HSV Pepperstad -  
27.08 18:30 Askim KG 7er B-1 B  
Askim FK Reds - Kambo G12-1 -  
21.08 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G12-1 - Hobøl Rød -  
20.08 18:30 Bellevue KG 7er C (eget felt) B  
Sprint-Jeløy Grønn - Kambo G12-2 -  
19.06 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5B H  
Kambo G12-1 - Sprint-Jeløy Gul -  
18.06 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G12-2 - Øreåsen Tigers -  
12.06 18:30 Soon Arena 7er B1 B  
HSV Son - Kambo G12-2 -  
11.06 18:30 Melløs trf. A 7er A B  
Moss - Kambo G12-1 -  
05.06 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G12-2 - HSV Frem -  
04.06 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5B H  
Kambo G12-1 - Kråkerøy City -  
31.05 18:30 Ekholt KG Mini B  
Ekholt Blå - Kambo G12-2 -  
24.05 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G12-2 - Eika Krapfoss Hvit -  
22.05 18:30 Vestby Arena 7er A2 B  
HSV Blå - Kambo G12-1 -  
15.05 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G12-1 - Øreåsen Lions -  
14.05 18:30 Kirkebygden KG 7er B B  
Vansjø/Svinndal - Kambo G12-2 -  
02.05 18:30 Risil KG 7er B1 B  
HSV Pepperstad - Kambo G12-2 -  
30.04 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5B H  
Kambo G12-1 - Askim FK Reds -  
24.04 18:30 Nøkkeland Kunstgress 5A H  
Kambo G12-2 - Sprint-Jeløy Grønn -  
23.04 18:30 Tomter I.park KG 7er B B  
Hobøl Rød - Kambo G12-1 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift